Toate capacele sunt fabricate din oțel inoxidabil 304, ușor de curățat și dezinfectat.
Materialul din fibră cu transmisie ridicată a luminii este potrivit pentru utilizarea cu raze X.
Designul lărgit al saltelei permite pacienților să se întindă mai confortabil pe masa de operație.
Masa de operație electrohidraulică TDY-G-1 adoptă un sistem avansat de control hidraulic, supape electromagnetice fiabile și pompe de ulei din Taiwan, asigurând o performanță silențioasă și stabilă.
1.Uultra-scăzutPpoziție
2. Placă de cap cu articulație dublă
3.Bconstruit-în rinichiBcreastă
4. Baterie reîncărcabilă încorporată
5. Frâne mecanice
| Articol model | Masă de operație electro-hidraulică TDY-G-1 |
| Lungime și lățime | 2080 mm * 550 mm |
| Elevație (în sus și în jos) | 820 mm / 520 mm |
| Placă pentru cap (sus și jos) | 45°/ 90° |
| Placă spate (sus și jos) | 80°/ 20° |
| Placă pentru picioare (Sus / Jos / Exterior) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg invers | 20°/ 20° |
| Înclinare laterală (stânga și dreapta) | 15°/ 15° |
| Elevația punții renale | 110 mm |
| Sistem electromotor | Chaoger din Taiwan |
| Voltaj | 220V/110V |
| Frecvenţă | 50Hz / 60Hz |
| Compacitate energetică | 1,0 kW |
| Baterie | Da |
| Saltea | Saltea cu memorie |
| Material principal | Oțel inoxidabil 304 |
| Capacitate maximă de încărcare | 200 kg |
| Garanție | 1 an |
SAccesorii standard
| Nu. | Nume | Cantități |
| 1 | Ecran de anestezie | 1 bucată |
| 2 | Suport corporal | 1 pereche |
| 3 | Suport pentru brațe | 1 pereche |
| 4 | Suport pentru umeri | 1 pereche |
| 5 | Suport pentru picioare | 1 pereche |
| 6 | Suport pentru picioare | 1 pereche |
| 7 | Mâner pentru puntea renală | 1 bucată |
| 8 | Clemă de fixare lungă | 1 pereche |
| 9 | Clemă de fixare | 8 bucăți |
| 10 | Telecomandă manuală | 1 bucată |
| 11 | Linie electrică | 1 bucată |
| 12 | Pedala | 1 pereche |