Masa electrică de examinare ginecologică FD-G-1 utilizează materiale de înaltă rezistență și este rezistentă la coroziune, ceea ce favorizează curățarea și dezinfecția zilnică a spitalului.
Înălțimea suprafeței mesei de examinare, unghiul spătarului și al suportului pentru picioare pot fi reglate prin intermediul pedalei.
Accesoriile sunt complete și includ suporturi pentru umeri, curele de umeri, curele pentru încheieturi, mânere, suporturi pentru picioare și bazine de murdărie cu site ca dotare standard.
Baza mesei de examen ginecologic adoptă o structură în formă de U, care oferă spațiu de mișcare pentru picioare și membre pentru munca zilnică a medicului.
Acest pat operator pentru examen ginecologic medical, nu este potrivit doar pentru examene ginecologice, ci și pentru urologie masculină.
1.Saltea spumoasă fără sudură
Salteaua turnată a mesei electrice de examinare ginecologică folosește cea mai recentă tehnologie de spumare fără sudură, care îmbunătățește considerabil confortul pacientului.
2.Material rezistent la coroziune
Toate capacele mesei electrice de examinare ginecologică sunt fabricate din materiale superioare, rezistente la coroziune, ușor de curățat și dezinfectat.
3. Comutator de picior
Echipat cu un comutator de picior, controlează flexibil diversele mișcări ale mesei de examinare obstetrică.
4.Accesorii versatile
Pe lângă suportul standard pentru umeri, sunt disponibile opțional curele pentru umeri, mânere, suporturi pentru picioare, pedale pentru picioare, recipient pentru deșeuri, lampă pentru examinare ginecologică sau scaun de medic.
Parametri
| ModelArticol | Masă electrică de examinare ginecologică FD-G-1 |
| Lungime și lățime | 1800 mm * 550 mm |
| Elevație (în sus și în jos) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg invers | 14°/ 17° |
| Placă spate (sus și jos) | 60°/10° |
| Sistem electromotor | Jiecang |
| Voltaj | 220V/110V |
| Frecvenţă | 50Hz / 60Hz |
| Compacitate energetică | 1,0 kW |
| Baterie | Da |
| Saltea | Saltea fără cusături |
| Material principal | ABS |
| Capacitate maximă de încărcare | 150 kg |
| Garanție | 1 an |
SstandardAccesorii
| Nu. | Nume | Cantități |
| 1 | Suport pentru brațe | 1 pereche |
| 2 | Placă pentru picioare | 1 set |
| 3 | Saltea | 1 set |
| 4 | Mâner | 1 pereche |
| 5 | Comutator de picior | 1 set |